Close
Všude tam, kde se staví
Všude tam, kde se staví
Všude tam, kde se staví
Všude tam, kde se staví

O společnosti

ALPINE Bau CZ – člen skupiny PSJ od roku 2014 – započala svoji stavební činnost v České republice v roce 1992. Na základě dlouhodobých zkušeností, odborných znalostí a dovedností zaměstnanců, při možnosti použití špičkových strojů a technologií, je ALPINE Bau CZ již více než 20 let zárukou vysoké kvality, spolehlivosti a postupů podle nejnovějších stavebních metod, při samozřejmé minimalizaci vlivu stavební činnosti na životní prostředí.


Dlouhodobou orientací na dopravní, inženýrské a pozemní stavby patří ALPINE Bau CZ k těm stavebním firmám v České republice, které mohou nabídnout investorům v uvedených oborech své zkušenosti a široké spektrum stavebních prací a doprovodných služeb. Společnost působí na území České a Slovenské republiky a v Rakousku.

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. Podmínky k nahlédnutí zde.

souhlasím   odmítnout

818